Recenzie o MioMate


MioMat používajú už 10tisíce rodín po celom svete. Prečítajte si, čo na neho hovoria naši zákanzíci a presvedčte sa, že je to skvelý kuchynský pomocník.
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
Recenzia
 


"SOM DO NEHO! Idem si na paničku doma aj na dovolenke...

Veď komu by sa chcelo špiniť hrniec, mixér a kopec ďalšieho kuchynského riadu?

Tento doslova a do písmena "HRNČEK VAR" je skvelým pomocníkom každej vyťaženej žienky.

Od rána do večera sa môžem naň spoľahnúť. Skvelá kaša, smoothie, rastlinné mliečko, polievka či omáčka? Žiaden problém! Všetko zvládne hravo.

Navyše bez problémov pre 4-5 člennú rodinu. Jeho telo tvorí kvalitná nerezová nádoba. V prikrívke sa nachádza zabudovaný mixér, vďaka ktorému dosiahneme krásne krémovú konzistenciu výsledného jedla. Dizajnovo sa hodí do každej kuchyne.

Čo vám poviem. MIOMAT je LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT!""MioMat je v našej domácnosti už niekoľko mesiacov. Vôbec sa nezastaví. Niekoľkokrát do týždňa sa používa na výrobu domáceho rastlinného mliečka, na ktoré nedáme dopustiť. Rastlinné mliečko používame do polievok, prívarkov, omáčok, smoothie alebo koláčov. Celý proces je rýchly, jednoduchý a pre moje dve malé dcérky veľmi zábavný."

 


"MioMat priniesol do nášho života viac polievok, keď už neviem, čo na večeru - polievka z MioMatu to istí.

Je to jednoduché ako natrieť chlieb s maslom a obložiť šunkou.

Môj univerzálny recept: nalejte lyžicu dobrého oleja, pridajte nakrájanú zeleninu - z toho jeden malý zemiak, za odmerku červenej šošovice, to všetko v množstve po rysku, dolejte vodu a zapnite Mash/Soup. Na záver dochuťte a hotovo, mňam! :)""MioMat je môj partner, ani deň bez neho. S mojou rodinou milujeme krémové polievky a je úžasné, že v MioMate ich pripravím veľmi ľahko. Okrem toho u nás pijeme rastlinné mlieka, vždy čerstvé a bez umelých prísad. MioMat sa u nás v rodine naozaj osvedčil."

 


"Ako profesionál musím povedať, že MioMat doma v kuchyni považujem za veľmi nadčasového pomocníka. Nakoľko som pracovne aj časovo vyťažený, veľmi oceňujem tú jednoduchosť a rýchlosť pri príprave polievok, omáčok, smoothies a pod. No a so štipkou kreativity si tak aj vy doma vyčarujete rôzne marinády, dipy, salsy, pestá či cestá na palacinky, lievance wafle a mnoho ďalšieho. Pecka 🙂""MioMat je môj obľúbený kuchynský pomocník, ktorý si u nás veľmi neoddýchne. Na rozdiel odo mňa, keďže je na obsluhu nenáročný. Najradšej v ňom pripravujem polievky, či husté krémy, ktoré si zachovávajú krásnu farbu použitých surovín, detské ovocné pyré, čo svojou chuťou predčia všetky z obchodu alebo aj také smoothie-čka, ktoré sú hotové za 2 minúty a naozaj si ich v rôznych kombináciách s mojou dcérou vychutnávame často a veľmi rady. Navyše, ani zvyšok z výroby fantastického domáceho rastlinného mlieka nevyjde navnivoč a môžem z neho pripraviť chutný koláčik, ktorý rozvonia náš domov."


 


"MioMat je čarovný hrnček, varenie v ňom je rozprávka. Nakŕmite ho tým, čo máte radi a dá sa do neho nenápadne ukryť i zelenina, ktorú vaše dieťa v bežnom stave nezje. Zalejete vodou, dochuťťe a za pár minút máte skvelé jedlo. Či už to bude polievka, kaša, alebo smoothie."