Mamigo O nás Mamigo tím

O nás

Mamigo tím

Ahojte,


mnohí nás poznáte ako MioMatkyMioMat, alias hrnček var, sme priniesli na Slovensko v roku 2013 a od vtedy je našou srdcovou ❤ záležitosťou. Za ten čas si ho obľúbili desaťtisíce zákazníkov na Slovensku a po celom svete. 


Od MioMatu bol krôčik k tomu, aby sme ponuku našich produktov rozšírili o ďalší tovar pre maminy, deťúrence a šikovnú domácnosť. A tak vznikol eshop mamigo.sk. Vytvorili sme slovenskú značku Luli pod ktorou nájdete veci pre detičky a pre domácnosť. Spolupracujeme so slovenskou dizajnérkou, ktorá navrhla napríklad dizajn zmývateľných podložiek Luli, pretože veríme, že lokálne nápady jednoducho viac cinkajú na strunu. 


Sortiment vyberáme tak, aby spĺňal nielen funkčné, kvalitatívne a dizajnové požiadavky, ale aby bol šetrný aj k prírode. S našimi dodávateľmi / výrobcami sa poznáme osobne a zakladáme si na čestnom a férovom prístupe.


Rovnako tak sa tešíme zo všetkých spoluprác so značkami, blogerkami či portálmi, ktoré zdieľajú podobné hodnoty. Keď ľudia ladia, práca nás jednoducho baví ❤