Mamigo Produkty MioMat Čo je MioMat

MioMat

Názov obrázka

MioMat je váš hrnček var. Vďaka svojmu objemu 1,1 - 1,3 litra navarí pre celú rodinu iba stlačením tlačidla a tak vás odbremení od množstva práce. Bez státia za sporákom pripravíte krémové polievky, kaše, príkrmy, výživy, rastlinné mlieka aj smoothies. Stačí do neho vložiť suroviny, zaliať vodou, stlačiť tlačidlo a o 2 - 25 minút je vaše jedlo hotové. Milujú ho už 10 tisíce zákazníkov po celom svete, pridajte sa k nim aj vy!


Recepty z MioMatuZoznámte sa s MioMatom - hrnčekom var v krátkom videu
MioMat - exkluzívny hrnček var

MioMat
MioMat nádoba
MioMat Programy

MioMat v sebe spája funkcie polievkovaru, kašovaru, výrobníka rastlinného mlieka aj smoothie makera. Krémové polievky, raňajkové kaše, domáce rastlinné mlieka či čerstvé smoothie v MioMate pripravíte stlačením gombíka. A to aj v RAW kvalite. Objem je 1,1 - 1,3 litra.


Buďte kreatívni, nebojte sa experimentovať a kombinovať. Vložte do MioMatu ingrediencie a pochutnajte si na vašom originálnom recepte. MioMat váš nápoj či jedlo pripraví do 25 minút a to úplne sám. Vy zatiaľ oddychujte, venujte sa deťom či domácim prácam. S MioMatom vás státie pri sporáku nečaká.


Varenie v MioMate zvládnu nielen maminy, ale aj všetci oteckovia a dokonca aj deti. Užite si spoločnú zábavu, kombinujte, vymýšľajte a nechajte sa prekvapiť aké chutné budú vaše diela. 


Inšpirujte sa viac 600 receptami z našej vlastnej dielne. A ak vám chýba ten váš obľúbený, smelo nám napíšte.


Fakty o MioMate:

  • Objem: 1,1 až 1,3 litra, ani viac, ani menej
  • Výkon ohrevu: 800 W
  • Výkon motora: 250 W
  • Otáčky: 11000 až 22000 / minúta
  • Materiály: nerez a plast


Čo je to RAW?

MioMat s funkciou RAW vám umožní variť tak, aby sa ingrediencie zahriali maximálne na 42°C. Nazýva sa to „surová strava“ resp. „RAW strava“ vďaka čomu v potravinách zostanú zachované prírodné enzýmy, ktoré sa zahrievaním ničia. Surové potraviny sú bohaté na antioxidanty a tie napríklad pomáhajú potlačiť príznaky starnutia či znižovať riziko rôznych ochorení.


Rýchle a jednoduché varenie pre každého


Ako variť v MioMate
 


5 programov na varenie

 
raw

Raw


15 minútový program na prípravu RAW polievok alebo rastlinných mliek z kokosu, orechov, arašidov či sezamu. Zachová prírodné enzýmy a antioxidanty, pretože ohrev dosiahne max. 42°C. Je sprevádzaný mixovaním.

veggie milk cereal

VeggieMilk - Cereal


Krátky, 10 minútový program prípravy rôznych typov rastlinných mliek – makové, pšenové, pohánkové a pod. Ohrev dosiahne max. 75°C a je sprevádzaný mixovaním.

veggie milk soy

VeggieMilk - Soy


25 minútový program prípravy strukovinového rastlinného mlieka, zo sóje či cíceru. Mlieko môžete dochutiť napr. makom alebo sezamom. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

mash soup

Mash/Soup


25 minútový program prípravy chutných zeleninových a strukovinových polievok či zdravých kaší. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

smoothie

Smoothie


Iba minútový program prípravy ovocných, zeleninových a zelených smoothies. Rozmixuje ingrediencie a ako jediný program nevarí a nezohrieva. Je možné ho využiť aj na čistenie MioMatu (naplňte ho iba vodou).

 
 


Pre koho je MioMat?

...úplne pre každého, hlavne pre tých, ktorí chcú variť...

Rýchlo a zdravo

Rýchlo a zdravo

Domáce kvalitné jedlo bez veľkej námahy. Krémové zeleninové polievky a raňajkové kaše hotové za 25 minút, vitamínmi nabité smoothies za 2 minútky. Aj v RAW kvalite.

Detičkám

Detičkám

Pohodlné varenie príkrmov, kašičiek, polievok bez státia pri sporáku. Vložte suroviny, stlačte gombík a venujte sa rodine, domácim prácam či oddychujte.

Alergikom
Alergikom na mlieko
Rastlinné mlieka podľa vlastnej chuti, bez umelých prísad a konzervantov, aj v RAW kvalite. Vďaka MioMatu presne viete čo pijete.


Pozrite si naše videá. Varenie s MioMatom je naozaj jednoduché. Spája v sebe funkcie polievkovaru, kašovaru, výrobníka rastlinného mlieka a smoothie makera.


Recenzie o MioMate - hrnčeku var

MioMat používajú už 10tisíce rodín po celom svete. Presvedčte sa, že je to skvelý kuchynský pomocník.recenzie1
recenzie 2
recenzie 3
recenzie4


Čo získate kúpou MioMatu?


  • ušetrený čas - miesto varenia sa venujte deťom, domácim prácam alebo oddychujte
  • ušetrené peniaze - nekupujte drahé polotovary, vyrobte si zdravé jedlo doma
  • zdravší životný štýl - zaraďte do vášho jedálnička viac rastlinnej stravy
  • zdravé jedlo pre celú rodinu - hotové bez práce
  • praktického kuchynského pomocníka, ktorého budete milovať ❤️


Kúpte si MioMat ešte dnes.

MioMat
 
benefit

10 tisíce spokojných zákazníkov

Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 100 Eur a platbe vopred

14 dni na vratenie

14 dní na vrátenie

expresne dorucenie

Expresné doručenie bezpečne k vám domov


Ďalšie recenzie našich zákazníkov


recenzie
recenzie
recenzie
recenzie