Mamigo MioMat Čo je MioMat
Váš hrnček var


Je to jednoduché


Je to jednoduché


MioMat


MioMat
Nádoba
Programy

MioMat je váš hrnček var. Krémové polievky, raňajkové kaše, domáce rastlinné mlieka či čerstvé smoothie pripravíte stlačením gombíka. A to aj v RAW kvalite.


Buďte kreatívni, nebojte sa experimentovať a kombinovať. Vložte do MioMatu ingrediencie a pochutnajte si na vašom originálnom recepte. MioMat váš nápoj či jedlo pripraví do 25 minút a to úplne sám. Vy zatiaľ oddychujte, venujte sa deťom či domácim prácam. S MioMatom vás státie pri sporáku nečaká.


Varenie v MioMate zvládnu nielen maminy, ale aj všetci oteckovia a dokonca aj deti. Užite si spoločnú zábavu, kombinujte, vymýšľajte a nechajte sa prekvapiť aké chutné budú vaše diela. 


Inšpirujte sa via400 receptami z našej vlastnej dielne. A ak vám chýba ten váš obľúbený, smelo nám napíšte.


Fakty o MioMate:

  • Objem: 1,1 až 1,3 litra, ani viac, ani menej
  • Výkon ohrevu: 800 W
  • Výkon motora: 250 W
  • Otáčky: 11000 až 22000 / minúta


Čo je to RAW?

MioMat s funkciou RAW vám umožní variť tak, aby sa ingrediencie zahriali maximálne na 42°C. Nazýva sa to „surová strava“ resp. „RAW strava“ vďaka čomu v potravinách zostanú zachované prírodné enzýmy, ktoré sa zahrievaním ničia. Surové potraviny sú bohaté na antioxidanty a tie napríklad pomáhajú potlačiť príznaky starnutia či znižovať riziko rôznych ochorení.


Pre koho je MioMat?
...úplne pre každého, hlavne pre tých, ktorí chcú variť...

Rýchlo a zdravo

Rýchlo a zdravo

Domáce kvalitné jedlo bez veľkej námahy. Krémové zeleninové polievky a raňajkové kaše hotové za 25 minút, vitamínmi nabité smoothies za 2 minútky. Aj v RAW kvalite.

Detičkám

Detičkám

Pohodlné varenie príkrmov, kašičiek, polievok bez státia pri sporáku. Vložte suroviny, stlačte gombík a venujte sa rodine, domácim prácam či oddychujte.

Alergikom na mlieko
Alergikom na mlieko
Rastlinné mlieka podľa vlastnej chuti, bez umelých prísad a konzervantov, aj v RAW kvalite. Vďaka MioMatu presne viete čo pijete.
 


5 programov na varenie


RAW


Raw


15 minútový program na prípravu RAW polievok alebo rastlinných mliek z kokosu, orechov, arašidov či sezamu. Zachová prírodné enzýmy a antioxidanty, pretože ohrev dosiahne max. 42°C. Je sprevádzaný mixovaním.Veggie Milk - Cereal


VeggieMilk - Cereal


Krátky, 10 minútový program prípravy rôznych typov rastlinných mliek – makové, pšenové, pohánkové a pod. Ohrev dosiahne max. 75°C a je sprevádzaný mixovaním.

Veggie Milk - Soy


VeggieMilk - Soy


25 minútový program prípravy strukovinového rastlinného mlieka, zo sóje či cíceru. Mlieko môžete dochutiť napr. makom alebo sezamom. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním

Mash / Soup


Mash/Soup


25 minútový program prípravy chutných zeleninových a strukovinových polievok či zdravých kaší. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

Smoothie


Smoothie


Iba 2 minútový program prípravy ovocných, zeleninových a zelených smoothies. Rozmixuje ingrediencie a ako jediný program nevarí a nezohrieva.

 

Používaním tejto stránky súhlasíte so spracúvaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií