Mamigo Produkty Luli Chef Midi (450-600ml) Čo je Luli Chef Midi

Luli Chef Midi


Luli Chef Midi je váš osobný kuchár s objemom 450 - 600 ml. Navarí jedlo pre bábätká a maminy, dospelákov, alebo hladných teenagerov. Mixované aj nemixované polievky, kaše, detské príkrmy, výživy, rastlinné mlieka, výživy aj smoothies pripraví za vás stlačením tlačidla. Luli Chef Midi dokáže udržiavať jedlo teplé (60°C) až 2 hodiny, má dotykový displej a funkciu Odložený štart.

Luli Chef Midi


Luli Chef Midi sa hodí do každej domácnosti. Pripraví príkrmy pre bábätká, rýchly obed pre mamičky na materskej, zdravé raňajky pre mladú dvojicu, večeru pre študentov na internátoch, jedlo pre seniorov a postará sa aj o jedálniček pre vás, ak ste v rodine, kde zdravej strave neholdujete všetci. Vďaka svojmu objemu navarí buď jednu väčšiu (450 ml), alebo dve menšie porcie (spolu 600 ml). Ocenia ho aj všetci, ktorí chcú zapracovať na svojej štíhlej línii, pretože jedlo z neho je bez mlieka, múky a živočíšnych tukov. Vďaka lahodným rastlinným mliekam je užitočným pomocníkom aj pre všetkých alergikov.Čo je Luli Chef Midi

Luli Chef Midi mentolový
Luli Chef Midi biely
Programy Luli Chef Midi
Spodok nádoby a vrchnák Luli Chef Midi

Luli Chef Midi pripraví jedlo za vás. Vložte do neho suroviny, vyberte program a o zvyšok sa postará sám. Vy sa zatiaľ môžete venovať iným činnostiam a ak náhou nebudete k dispozícii, keď Luli Chef Midi dovarí, žiaden strach. Po dovarení automaticky zapne funkciu Warm a vaše uvarené jedlo bude 2 hodiny udržiavať teplé (60°C). S Luli Chefom Midi je radosť navariť si vždy čerstvé jedlo. Jednu alebo dve porcie budete mať hotové o 2 až 27 minút. Jedlá sú vždy zo zeleniny, obilnín, ovocia, orechov či semienok. Preto sú zdravé a výživné.


Luli Chef Midi má na dne nádoby nôž, ktorý vďaka svojmu vysokému výkonu dokáže rozmixovať všetky suroviny do lahodnej krémovej podoby. Ak dostanete chuť na nemixovanú polievku s kúskami zeleniny, Luli Chef Midi ju hravo zvládne, pretože má aj program na prípravu nemixovaných polievok. Luli Chef Midi dokáže variť a súčasne mixovať, vďaka čomu ušetríte kopu špinavých riadov a čas.


Obsluha Luli Chefa Midi je veľmi jednoduchá, dotykový displej a 6 programov jedál z neho robí skvelého pomocníka. S funkciou Odložený štart poteší tých, ktorí chcú mať hotovú napríklad polievku, keď sa vrátia z výletu alebo výživu, keď ráno vstanú. Štart je možné odložiť o 1- 12 hodín.


Ak chcete pripraviť polievku, stačí do neho vložiť nakrájané suroviny na menšie kúsky a zvoliť si, či máte chuť na mixovanú alebo polievku s kúskami. Pri príprave rastlinných mliek, kaší či výživ vám poslúži praktická odmerka, ktorá je súčasťou balenia. Luli Chef Midi má aj funkciu Clean, vďaka ktorej ho pohodlne vyčistíte už za 1 minútu.


Objem: 450 - 600 ml
Napätie: 220V
Frekvencia: 50Hz
Výkon ohrevu / výkon mixovania: 650 W / 150 W
Otáčky: 20.000 +/- 15%

Materiály: nerez, plast

Farebné vezie: biela, mentolová
 


Čo dokáže Luli Chef Midi?Varenie s Luli Chefom Midi je jednoduché

Varenie s Luli Chefom je jednoduché
 

Pre koho je Luli Chef Midi

 
 

Batoľatá

Aby deťúrence prosperovali, zdravá strava je dôležitá. Domáce čerstvé príkrmy sú ideálna voľba. Luli Chef Midi ich navarí v malom objeme, preto ich môžete pripraviť vždy čerstvé.

Deti

Potrebujete rýchlo a zdavo navariť pre vaše dieťa, ktoré sa práve vrátilo zo škôlky či školy? Vyberte Luli Chefa Midi a urobte mu rýchlu a zdravú polievku či výživu.

Mamičky

Doprajte si zdravé a výdatné jedlo. Vaše telo to potrebuje. Luli Chef Midi vám navarí za 2-27 minút. Ušetríte čas a miesto státia za sporákom sa môžete venovať napríklad vašim deťom.

Na štíhlu líniu

Objem Luli Chefa Midi je 450 - 600 ml a preto vám nedovolí prejedať sa, čím postráži vašu líniu. Navyše jedlo z neho je zdravé, bez múky, mlieka či tukov.

Mladé páry a singles

Nie v každej domácnosti sú všetci naklonení zdravej strave. Luli Chef Midi je preto ideálny do rodiny, ak si zdravé jedlo chcete pripravovať v menších objemoch. Alebo ak žijete v single domácnosti.

Seniori

Ak varenie vo veľkom nie je pre vás, poslúži vám Luli Chef Midi. Navarí vám 1-2 porcie, takže jedlo budete mať vždy čerstvé a nemusíte ho skladovať. Jedlo z Luli Chefa Midi je zdravé a výživné, preto vám pomôže udržať si zdravie a byť v kondícii.

 

Programy Luli Chef Midi

Názov obrázka

PlantMilk

27 minútový program prípravy akéhokoľvek rastlinného mlieka, napr. z orechov (mandle, kešu, kokos, lieskovce a pod)., ovsa, špaldy, ryže, sóje a pod. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

Názov obrázka

Soup / Puree

20 minútový program prípravy krémových mixovaných polievok, kaší, detských výživ a príkrmov. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. 

Názov obrázka

Warm

program, ktorý udržiava teplotu navareného jedla na 60°C po dobu 2 hodín. Pri programoch PlantMilk, Soup/Puree a Cook sa funkcia Warm zapne automaticky po dokončení programu. 

Názov obrázka

Cook

10 minútový program prípravy nemixovaných polievok s kúskami zeleniny. Ohrev dosiahne 100°C.

Názov obrázka

Smoothie

2 minútový program prípravy ovocných alebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingrediencie a ako jediný program nevarí a nezohrieva. 
Názov obrázka

Clean

1 minútový program učený na čistenie Luli Chefa Midi.