Mamigo Produkty Luli Chef Mini (180 - 300ml) Čo je Luli Chef Mini

Luli Chef Mini

Varenie pre bábätko  - nato je Luli Chef Mini stvorený! Naparená zeleninka či mäsko, lahodný príkrm, polievka, rastlinné mlieko, ale aj umelé dojčenské mlieko, ktoré udržiava vymixované a teplé po dobu 1 hodiny. To všetko zvládne za vás. A ešte sa aj sám vyčistí. Stačí stlačiť tlačidlo na dotykovom displeji a je to. Objem 180 - 300 ml ho predurčuje na pomocníka do každej rodiny s bábätkom. Že to znie až príliš dokonale? Áno. Luli Chef Mini je jednoducho dokonalý.

Luli Chef Mini


Luli Chef Mini ocenia predovšetkým mamičky. S bábätkom máte plné ruky práce a preto pomocník, ktorý navarí za vás, je na nezaplatenie. Jedlo bude zdravé, chutné a len zo surovín, ktoré si doň sami vložíte. Začínate s prvými príkrmami? Luli Chef Mini sa hlási o slovo. Stačí do neho vložiť zeleninku a na kúsky nakrájané mäso, zaliať vodou a stlačiť tlačidlo. Cca za 20 minút je príkrm uvarený a vymixovaný. Rovnako jednoducho uvaríte aj polievku, rastlinné mlieko, kašu či naparíte zeleninku - dĺžku naparovania si určíte sami, od 5 do 30 minút. Vďaka objemu 180 - 300ml pripravíte porciu tak akurát pre bábätko a prípadne aj ďalšie dieťatko. Pokiaľ je vaše dieťatko na umelom dojčenskom mlieku určite oceníte, že Luli Chef Mini pripraví mlieko za vás. Priebežne ho mixuje a ohrieva na teplotu, ktorú si určíte, po dobu 1 hodiny.

Čo je Luli Chef Mini

Luli Chef Mini biely
Luli Chef Mini mentolovy s naparovacim sitkom
Luli Chef Mini biely s naparovacou nadobou
Luli Chef Mini mentolový z naparovacou nádobou
Luli Chef Mini programy
Luli Chef Mini - vnútro nádoby
Luli Chef Mini

Luli Chef Mini navarí za vás. Vložte do neho suroviny, vyberte program a počkajte 2 až 30 minút. Zatiaľ sa môžete venovať iným činnostiam - dieťatku, domácim prácam či oddychovať. Po dovarení sa Luli Chef Mini zvukovo ohlási a jedlo pre vaše dieťatko je hotové.  Vďaka malému objemu nemusíte jedlo skladovať, ale pripravíte si vždy čerstvé. Jedlá sú vždy zo zeleninky, mäska, ovocia prípadne obilnín, orechov či semienok, podľa veku vášho dieťatka. Preto sú zdravé a výživné.


Luli Chef Mini má na dne nádoby nôž, ktorý vďaka svojmu vysokému výkonu dokáže rozmixovať všetky suroviny (aj mrazené) do lahodnej krémovej podoby a pripraviť tak príkrmy, polievky, kaše, výživy, rastlinné mlieka aj smoothies. S priloženým naparovacím sitkom zasa môžete pripraviť naparenú zeleninku či mäso. Luli Chef Mini sa postará aj o prípravu umelého dojčenského mlieka. A keďže dokáže variť a súčasne mixovať, ušetríte vďaka nemu kopu špinavých riadov a čas.


Obsluha Luli Chefa Mini je veľmi jednoduchá, dotykový displej a 6 programov jedál z neho robí skvelého pomocníka. Súčasťou balenia je aj praktická odmerka, ktorá vám poslúži pri príprave rastlinných mlieka či kaší. Pri naparovaní stačí nasadiť na vrch nádoby pribalené naparovacie sitko. Luli Chef Mini má aj funkciu Clean, vďaka ktorej ho pohodlne vyčistíte už za 1 minútu. 


Objem: 180 - 300 ml
Napätie: 220V
Frekvencia: 50Hz
Výkon ohrevu / výkon mixovania: 300 W / 120 W
Otáčky: 16.000 +/- 15%

Objem naparovacej nádoby (skladá sa z 2 častí): 300 ml a 200 ml

Materiály: nerez, plast

Farebné vezie: biela, mentolová 

 


Čo dokáže Luli Chef Mini
Varenie s Luli Chefom Mini je jednoduché

Varenie s Luli Chefom Mini je jednoduché
 

Pre koho je Luli Chef Mini

 
 

Batoľatá

Aby deťúrence prosperovali, zdravá strava je dôležitá. Domáce čerstvé príkrmy sú ideálna voľba. Luli Chef Mini ich navarí v malom objeme, preto ich môžete pripraviť vždy čerstvé.

Deti

Potrebujete rýchlo a zdavo navariť pre vaše dieťa, ktoré sa práve vrátilo zo škôlky či školy? Vyberte Luli Chefa Mini a urobte mu rýchlu a zdravú polievku či výživu.

Mamičky

Doprajte si zdravé a výdatné jedlo. Vaše telo to potrebuje. Luli Chef Mini vám navarí za 2-30 minút. Ušetríte čas a miesto státia za sporákom sa môžete venovať napríklad vašim deťom.

 
 

Programy Luli Chef Mini

cook steam

Cook / Steam

program prípravy nemixovanej polievky alebo napareného jedla (zelenina, mäso, ryby). Dĺžku prípravy jedla si určíte sami (5 - 30 minút). Objem naparovacích nádob: 300 ml a 200 ml.

Nemixovaná polievka: suroviny vložte do nádoby Luli Chefa Mini a zalejte vodou medzi rysky. Ohrev dosiahne 100°C.

Naparené jedlo: suroviny umiestnite do naparovacieho sitka, ktoré položíte na nádobu Luli Chefa Mini naplnenou vodou medzi ryskami. Týmto spôsobom môžete aj rozmrazovať jedlo.

Náš tip: Hotové naparené jedlo môžete vložiť do nádoby Luli Chefa Mini, zaliať vodou medzi rysky a premixovať na programe Smoothie (1 až 5 cyklov, podľa toho ako veľmi chcete mať jedlo vymixované). Vznikne vám pyré.


Smoothie

Smoothie

cca 2 minútový program prípravy ovocných alebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingrediencie, nevarí ani nezohrieva. Sami si určíte počet cyklov mixovania (1 - 5).

plant milk

PlantMilk

cca 20 minútový program prípravy rastlinných nápojov z ryže, orechov (kokos, mandle, kešu..), obilnín (ovos, špalda...), či strukovín (sója, cícer...). Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. 

Soup Puree

Soup / Puree

cca 20 minútový program prípravy príkrmov, mixovaných polievok, výživ či kaší. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. Odporúčaný objem zeleniny je max. 100g. Na zahustenie môžete pridať napr. 1 odmerku ryže alebo iných obilnín.

Baby Milk

BabyMilk
program na prípravu umelého dojčenského mlieka. Mixuje, ohrieva a udržuje navolenú teplotu (35 - 70°C) po dobu 1 hodiny.

Clean

Clean

cca 1 minútový program určený na čistenie Luli Chefa Mini. Mixuje, neohrieva.

 


Recepty z Luli Chefa Mini