Mamigo Luli Chef

Luli Chef a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Zoznámte sa s vašim osobným kuchárom. Luli Chef má objem 350 ml a preto navarí porciu presne pre vás. Mixované aj nemixované polievky, kaše, detské príkrmy a ovocné výživy s obilninami, rastlinné mlieka aj smoothies. Luli Chef má dotykový displej a funkciu Odložený štart.
Stačí do neho vložiť suroviny, vybrať správny program a nechať Luli Chef pracovať. Jedlo či nápoj budete mať hotové o 2 až 18 minút. Jedlá z Luli Chefa sú vždy zo zeleniny, obilnín, ovocia, orechov či semienok. Preto sú zdravé a výživné.
Je skvelý do rodiny k malému bábätku na varenie príkrmov, ale aj do všetkých domácností, kde zdravej strave neholduje celá rodina a chcete preto variť v menšom objeme. Život uľahčí aj študentom na internátoch, mladým párom, v singles domácnostiach či seniorom. Ocenia ho aj všetci, ktorí chcú zapracovať na svojej štíhlej línii, pretože jedlo z neho je bez mlieka, múky a živočíšnych tukov. Vďaka lahodným rastlinným mliekam je užitočným pomocníkom aj pre všetkých alergikov.

DARČEK: mesačné členstvo Fitshaker pre nových členov ku každému zakúpenému Luli Chefovi zdarma. Platí do vyčerpania zásob.
Ušetrite si cestu do fitka, čas aj peniaze a vyskúšajte účinné online cvičenie doma. Získajte chvíľku pre seba, pocit harmónie na tele i na duši, zdravší chrbát a zároveň vyformovanú postavu.

129,00 €

Produkty v balíčku

FItshaker mesačné členstvo FItshaker mesačné členstvo 1 ks
Luli Chef Luli Chef 1 ks
Darček
Fitshaker

Podobné produkty

Darčeková poukážka v hodnote 129 Eur

Darčeková poukážka v hodnote 129 Eur

Neviete, či by vašich blízkych potešil Luli Chef, alebo skôr MioMat? Alebo by si vybrali radšej iný sortiment z našej ponuky? Obdarujte ich darčekovou poukážkou a výber nechajte na nich. Vybrať si...

129,00 €

Podobné balíčky

Darček
Podložka
Luli Chef s detským prestieraním ZDARMA

Luli Chef s detským prestieraním ZDARMA

Obsah balíčku:

  • Vyfarbovacia podložka Luli
  • Luli Chef
129,00 €
Darček
Taška
Luli Chef s taškou ZDARMA

Luli Chef s taškou ZDARMA

Obsah balíčku:

  • Mamigo nákupná taška
  • Luli Chef
129,00 €