Mamigo Všetky produkty Luli Chef Midi mentolový a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Luli Chef Midi mentolový a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Luli Chef Midi (450 - 600 ml) sa hodí do každej domácnosti. Pripraví príkrmy pre bábätko, rýchly obed pre mamičky na materskej, zdravé raňajky pre mladú dvojicu, večeru pre študentov na internátoch, jedlo pre seniorov a postará sa aj o jedálniček pre vás, ak ste v rodine, kde zdravej strave neholdujete všetci. Vďaka svojmu objemu navarí buď jednu väčšiu porciu (450 ml) alebo dve menšie (spolu 600 ml). Ocenia ho aj všetci, ktorí chcú zapracovať na svojej šíhlej línii, pretože jedlo z neho je bez mlieka, múky a živočíšncyh tukov. Vďaka lahodným rastlinným mliekam je užitočným pomocníkom pre všetkých alergikov. 


Luli Chef Midi pripraví mixované aj nemixované polievky, kaše, rastlinné mlieka, detské výživy, príkrmy aj smoothies stlačením tlačidla o 2 - 27 minút. Stačí do neho vložiť suroviny a vybrať 1 zo 6tich programov. Má dotykový displej, funkciu Odložený štart aj program na udržiavanie teploty jedla (60°C) po dobu až 2 hodín. 


AKCIA: Oslávte s nami 10te narodeniny. Využite zľavu 10% na Luli Chef Midi aj celý sortiment na našom webe - stač použiť kód "oslava10". Platí do 31.10.2023 vrátane.

DARČEK: mesačné členstvo Fitshaker pre nových členov ku každému zakúpenému Luli Chefovi Midi ZDARMA. Platí do vyčerpania zásob. Ušetrite si cestu do fitka, čas aj peniaze a vyskúšajte účinné online cvičenie doma. Získajte chvíľku pre seba, pocit harmónie na tele i na duši, zdravší chrbát a zároveň vyformovanú postavu.

139,00 €

Produkty v balíčku

Luli Chef Midi - mentolový Luli Chef Midi - mentolový 1 ks
Fitshaker
Názov obrázka
10 tisíce spokojných zákazníkov
Názov obrázka

Doprava zdarma pri nákupe nad 100 Eur a platbe vopred

Názov obrázka

14 dní na vrátenie

Názov obrázka

Expresné doručenie bezpečne k vám domovS Luli Chefom Midi je varenie jednoduchéVarenie v 3 krokoch


Varenie v 3 krokoch


Pre koho je Luli Chef Midi


Batoľatá

Deti

Mamičky


Mladé páry a singles


Na štíhlu líniu


Seniori


Programy Luli Chef Midi

Názov obrázka


PlantMilk

27 minútový program prípravy akéhokoľvek rastlinného mlieka, napr. z orechov (mandle, kešu, kokos, lieskovce a pod)., ovsa, špaldy, ryže, sóje a pod. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

Názov obrázka


Soup / Puree

20 minútový program prípravy krémových mixovaných polievok, kaší, detských výživ a príkrmov. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. 

Názov obrázka


Warm

program, ktorý udržiava teplotu navareného jedla na 60°C po dobu 2 hodín. Pri programoch PlantMilk, Soup/Puree a Cook sa funkcia Warm zapne automaticky po dokončení programu. 

Názov obrázka


Cook

10 minútový program prípravy nemixovaných polievok s kúskami zeleniny. Ohrev dosiahne 100°C.

Názov obrázka


Smoothie

2 minútový program prípravy ovocných alebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingrediencie a ako jediný program nevarí a nezohrieva. 

Názov obrázka


Clean

1 minútový program učený na čistenie Luli Chefa Midi.


Recepty z Luli Chefa MidiPodobné balíčky

Fitshaker
Luli Chef Midi biely a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Luli Chef Midi biely a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Obsah balíčku:

  • Luli Chef Midi - biely
139,00 €
Fitshaker
MioMat s receptárom a Fitshaker členstvo ZDARMA

MioMat s receptárom a Fitshaker členstvo ZDARMA

Obsah balíčku:

  • MioMat
  • MioMat Receptár
159,00 €