Mamigo Všetky produkty Luli Chef Mini biely a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Luli Chef Mini biely a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Luli Chef Mini ocenia predovšetkým mamičky. Začínate s prvými príkrmami? Luli Chef Mini sa hlási o slovo. Stačí do neho vložiť zeleninku, zaliať vodou a stlačiť tlačidlo. Cca o 20 minút je príkrm uvarený a vymixovaný. Rovnako jednoducho uvaríte aj polievku, rastlinné mlieko, kašu, či naparíte zeleninku - dĺžku naparovania si určíte sami, od 5 do 30 minút. Vďaka objemu 180 - 300ml pripravíte porciu tak akurát pre bábätko a prípadne aj ďalšie dieťatko. Ak je vaše dieťatko na umelom dojčenskom mlieku určite oceníte, že Luli Chef Mini pripraví mlieko za vás. Priebežne ho mixuje a ohrieva na teplotu, ktorú si určíte, po dobu 1 hodiny. 


Luli Chef Mini má 6 programov. Vložte do neho suroviny, vyberte program a počkajte 2 až 30 minút. Zatiaľ sa môžete venovať iným činnostiam - dieťatku, domácim prácam či oddychovať. Po dovarení sa Luli Chef Mini zvukovo ohlási a jedlo je hotové. Vďaka malému objemu nemusíte jedlo skladovať, ale pripravíte si vždy čerstvé. Jedlá sú vždy zo zeleninky, ovocia, mäsa prípadne obilnín, orechov či semienok, podľa veku vášho dieťatka. Preto sú zdravé a výživné.


V prípade varenia mixovaných polievok či príkrmov neodporúčame prekročiť váhu 100g zeleniny. V opačnom prípade môže dochádzať k vyprskovaniu jedla cez otvor na unikanie pary. K uvedenému množstvu 100g môžete pridať na zahustenie napr. odmerku ryže resp. iných obilnín.


Luli Chef Mini má na dne nádoby nôž, ktorý vďaka svojmu vysokému výkonu dokáže rozmixovať všetky suroviny (aj mrazené) do lahodnej krémovej podoby a pripraviť tak príkrmy, polievky, kaše, výživy, rastlinné mlieka aj smoothies. S priloženým naparovacím sitkom (2 naparovacie nádoby s objemom 300ml a 200ml) zasa môžete pripraviť naparenú zeleninku či mäso. Luli Chef Mini sa postará aj o prípravu umelého dojčenského mlieka. A keďže dokáže variť a súčasne mixovať, ušetríte vďaka nemu kopu špinavých riadov a čas.


DARČEK: mesačné členstvo Fitshaker zdarma.

139,00 €

Produkty v balíčku

Luli Chef Mini - biely Luli Chef Mini - biely 1 ks
Objem
180-300ml
Názov obrázka
10 tisíce spokojných zákazníkov
Názov obrázka

Doprava zdarma pri nákupe nad 100 Eur a platbe vopred

Názov obrázka

14 dní na vrátenie

Názov obrázka

Expresné doručenie bezpečne k vám domovČo dokáže Luli Chef Mini


Varenie v 3 krokoch


Varenie v 3 krokoch


Pre koho je Luli Chef MiniBatoľatá


Deti


Mamičky


Programy Luli Chef Mini

Steam / Cook

Cook / Steam

program prípravy nemixovanej polievky alebo napareného jedla (zelenina, mäso, ryby). Dĺžku prípravy jedla si určíte sami (5 - 30 minút). Objem naparovacích nádob: 300 ml a 200 ml.

Nemixovaná polievka: suroviny vložte do nádoby Luli Chefa Mini a zalejte vodou medzi rysky. Ohrev dosiahne 100°C.

Naparené jedlo: suroviny umiestnite do naparovacieho sitka, ktoré položíte na nádobu Luli Chefa Mini naplnenou vodou medzi ryskami. Týmto spôsobom môžete aj rozmrazovať jedlo.

Náš tip: Hotové naparené jedlo môžete vložiť do nádoby Luli Chefa Mini, zaliať vodou medzi rysky a premixovať na programe Smoothie (1 až 5 cyklov, podľa toho ako veľmi chcete mať jedlo vymixované). Vznikne vám pyré.

Smoothie

Smoothie

cca 2 minútový program prípravy ovocných alebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingrediencie, nevarí ani nezohrieva. Sami si určíte počet cyklov mixovania (1 - 5).

PlantMilk

PlantMilk

cca 20 minútový program prípravy rastlinných nápojov z ryže, orechov (kokos, mandle, kešu..), obilnín (ovos, špalda...), či strukovín (sója, cícer...). Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. 

Soup / Puree

Soup / Puree

cca 20 minútový program prípravy príkrmov, mixovaných polievok, výživ či kaší. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. Odporúčaný objem zeleniny je max. 100g. Na zahustenie môžete pridať napr. 1 odmerku ryže alebo iných obilnín.

Baby Milk

BabyMilk

program na prípravu umelého dojčenského mlieka. Mixuje, ohrieva a udržuje navolenú teplotu (35 - 70°C) po dobu 1 hodiny.

Clean

Clean

cca 1 minútový program určený na čistenie Luli Chefa Mini. Mixuje, neohrieva.


Recepty z Luli Chefa MiniPodobné balíčky

Objem
180-300ml
Luli Chef Mini mentolový a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Luli Chef Mini mentolový a mesačné členstvo Fitshaker ZDARMA

Obsah balíčku:

  • Luli Chef Mini - mentolový
139,00 €