Mamigo Blog MioMat a Luli Chef: Pomocníci, ktorí cestujú s vami na dovolenku

MioMat a Luli Chef: Pomocníci, ktorí cestujú s vami na dovolenkuHľadáte praktické a inovatívne produkty na varenie? V tom prípade ste na správnej adrese! MioMat a Luli Chef sú domáci pomocníci, ktorí rozhodne stoja za pozornosť. Vynikajú v mnohých oblastiach, vďaka čomu si ich ihneď zamilujete.


Prázdniny sú už za rohom a vy by ste sa mali obzerať po produktoch, ktoré vám budú robiť šikovných pomocníkov nielen na dovolenke. Naši osobní kuchári dokážu navariť zdravé jedlo v priebehu niekoľkých minút pre vás, ale aj pre vaše deti.


Osobný kuchár Luli Chef 

Ak túžite po zdravom a rýchlom obede či večeri, Luli Chef je skvelým riešením. Vyniká objemom 350 ml, ktorý vám navarí presne jednu porciu. Jednoduchým spôsobom dokáže pripraviť mixované a nemixované polievky, príkrmy, smoothies, výživy aj rastlinné mlieka. Veľkým benefitom Luli Chef je najmä to, že jedlo pripraví za 2 až 18 minút. Všetky jedlá sú zo zdravých potravín, ktoré sú vhodné aj pre malé deti. Okrem iného, Luli Chef je skvelým riešením aj pre alergikov. 


MioMat – hrnček var je skvelá voľba

V prípade, že chcete o čo si väčší objem, ideálnou voľbou bude MioMat, ktorého objem je 1,1 až 1,3 litra. Užite si jemné krémové polievky, zdravé kaše, rastlinné mlieka a smoothie. Tieto všetky jedlá si viete pripraviť stlačením jedného gombíka a v tej najvyššej kvalite. Z tohto pomocníka sa bude tešiť celá rodina, a to po celý rok, nielen počas dovolenky. 


Jednou z veľkých výhod MioMatu i Luli Chefa je, že ich viete jednoducho zbaliť do kufra a zobrať si ich na dovolenku. Ak sa chystáte v najbližšej dobe na dovolenku, určite si so sebou zoberte týchto skvelých pomocníkov. Vynikajú veľkým množstvom benefitov a zároveň aj skvelou cenou. 


Tipy na recepty 

Hľadáte inšpiráciu na chutné recepty? Stovky receptov na polievky, kaše či smoothies nájdete aj na našom webe. My dnes z našich receptov vyberáme chutnú RAW avokádovú polievku s hráškom. Na prípravu budete potrebovať tri zrelé avokáda, dve odmerky hrášku, soľ, korenie a vodu. Všetky ingrediencie vložíte do MioMatu a zapnite program RAW. Prajeme vám dobrú chuť!