Mamigo Blog Vianočné darčeky pre športovcov a aktívnych ľudí

Vianočné darčeky pre športovcov a aktívnych ľudí

Vianočné darčeky pre športovcov a aktívnych ľudíAký vianočný darček najviac poteší športovca a človeka s aktívnym životným štýlom? Inšpirujte sa našimi tipmi.


1. Permanentky do fitka

Ľudí, ktorí sa pravidelne venujú pohybu a svoj deň si nevedia predstaviť bez poriadneho tréningu, pod stromčekom zaručene poteší permanentka do ich obľúbeného fitnesscentra. Neviete, kam presne chodia cvičiť? Možností je neúrekom – posilňovňa, skupinové tréningy, joga, pilates a pokračovať by sme mohli až do rána. Zahrajte sa preto trochu na detektíva a poraďte sa s najlepšou kamarátkou či kamarátom toho, koho chcete potešiť. Určite vám s výberom radi pomôžu.


2. Športové oblečenie či výživové doplnky

Nielen ženy chcú byť pri cvičení pekné, a preto vhodným vianočným darčekom pre športovca môže byť aj športové oblečenie. Ak si neviete dať rady so správnou veľkosťou, existuje možnosť darovania darčekovej poukážky na nákup v e-shope či kamennej predajni. To isté platí aj pri výživových doplnkoch, bez ktorých si mnohí športovci nevedia predstaviť svoj tréning.


3. Wellness

Po tvrdej práci prichádzajú na rad koláče. V prípade športovcov je to regenerácia tela v podobe wellness procedúr. Na výber máte nespočetné množstvo rôznych masáží, napr. relaxačnú, športovú, reflexnú či exotickú thajskú. Stačí posurfovať po internete a určite aj vo vašom meste nájdete viacero druhov wellness procedúr. Svojej polovičke môžete pripraviť spoločné prekvapenie a ísť na nejaký wellness pobyt do hôr. Zima je na to ako stvorená.

4. FLASKA, ktorá vám vyrobí vodíkovú vodu

Novým hitom nielen u športovcov je vodíková voda, ktorá je vynikajúcim antioxidantom, pomáha pri redukcii hmotnosti, regeneruje svaly po športe, zbavuje nás stresu a podporuje imunitu. A viete si predstaviť krajší vianočný darček ako zdravie? Choďte na www.mojaflaska.sk, kde sa o vodíkovej vode dozviete viac informácií a môžete si FLASKU rovno aj kúpiť.

5. MioMat – hrnček var pre zdravé maškrtenie

Ľudia, ktorým záleží na zdravom životnom štýle, si nepochybne potrpia aj na zdravých jedlách. Rýchly a hektický život im však často hádže pod nohy polená, pretože niekedy nemajú čas pripraviť si zdravú polievku či smoothies. Skvelým riešením je MioMat – hrnček var, ktorý stlačením jedného tlačidla pripraví množstvo receptov - chutnú krémovú polievku, rastlinné mlieko, smoothies či kašu. Jeho ovládanie je jednoduché. Nakrájate ingrediencie, ktoré len vložíte do MioMatu a potom ho zapnete. O niekoľko minút máte hotové raňajky, obed či desiatu bez toho, aby ste stáli nad sporákom. Chcete sa o MioMate dozvedieť viac? Nech sa páči.