Mamigo Blog Valentín neobchádza ani rodičov. Jedlo ako afrodiziakum

Valentín neobchádza ani rodičov. Jedlo ako afrodiziakumManželské spolunažívanie treba z času na čas okoreniť. Hoci ich milujeme najviac na svete, starostlivosť o naše ratolesti dá niekedy poriadne zabrať. Najmä v aktuálnej dobe, keď sú rodičia nielen rodičmi, ale často i učiteľmi a naďalej pracujúcimi ľuďmi, sa partnerská romantika dostáva do úzadia. Blíži sa však Valentín, ten najlepší čas, ako romantiku vrátiť späť do našich životov. Ako? No predsa cez žalúdok… MioMat pre vás a vašu polovičku pripraví výnimočné jedlo plné zmyselných chutí. Stačí pridať tajné ingrediencie, ktoré vo vás rozdúchajú oheň. 


Príďte na chuť afrodiziakum

Afrodiziaká sú s nami od nepamäti. Ide o prírodné látky, ktoré vedia doslova opantať telo. Aj preto ľudia kedysi verili, že majú zázračnú moc. 

Afrodiziaká pôsobia na myseľ a povzbudzujú zmysly. Dokážu tak navodiť tú správnu náladu na intímne aktivity. A povedzme si úprimne, že „náladu“ nemáme vždy. Najsilnejšie prírodné afrodiziaká sú bežne dostupné a niektoré z nich máte určite v chladničke. 


Avokádová krémová polievka s mandľami

Avokádo prebúdza v mužoch silu a vôňa mandlí zasa opantá ženské zmysly. Očistite tri zrelé avokáda, nakrájajte ich a vložte do MioMatu. Pridajte dve odmerky zeleného hrášku, dolejte vodu a stlačte tlačidlo. Hotovú polievku dochuťte soľou, korením a podávajte s mandľovými lupienkami. 


Ohnivé čokoládové smoothies

Čili je snáď najznámejšie afrodiziakum na svete. Pikantné jedlo všeobecne zvyšuje sexuálny apetít a v kombinácii s čokoládou, banánom a medom predstavuje koktejl plný lásky. 

Do MioMatu  dajte dve lyžice nasekanej čokolády, pridajte nakrájaný banán, lyžičku medu, štipku čili, dolejte mliekom a zapnite MioMat. O dve minúty je smoothie hotové. 


Quinoa kaša s jahodami

Najlepší spôsob ako začať valentínsky deň sú raňajky do postele. Stavte na lahodnú kašu ozdobenú jahodami. Budete potrebovať dve odmerky prepláchnutej quinoi, tri banány a vodu. Všetko vložte do MioMatu, zapnite a o 25 minút máte pre vášho drahého sladký budíček. 


Ananásová zmrzlina

Ananás je zdravé ovocie, pochádzajúce z Brazílie. A ako určite viete, Brazílčania sú povestní svojím temperamentom. Rovnako temperamentní budete aj vy vďaka sladkej ananásovej bodke za valentínskou večerou. Očistite jeden malý ananás, nakrájajte na kúsky a vložte do MioMatu. Pridajte nakrájaný banán, 500 g gréckeho jogurtu a zapnite program na výrobu smoothies. Hotový krém nalejte do formičiek a dajte zamraziť. 


Používaním tejto stránky súhlasíte so spracúvaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií