Mamigo Blog Najkrajší darček na Deň matiek? Čas!

Najkrajší darček na Deň matiek? Čas! Blíži sa Deň matiek, výnimočný deň, ktorý oslavuje materinskú lásku. Premýšľate nad originálnym darčekom? Máme pre vás jeden tip – Luli Chef! Hneď vám prezradíme pár dôvodov, prečo sa mu mamina, ktorú chcete obdarovať, poteší.


Pomocník pri prvých príkrmoch

Pre mamičky s malými deťmi je  Luli Chef  ideálnymi pomocníkom pri prechádzaní z tekutej stravy na tuhú. Prvé príkrmy musia byť nielen čerstvé, ale tiež pripravované šetrným spôsobom, aby sa v nich zachovalo čo najviac vitamínov. Luli Chef pripraví nielen krémovú polievku zo zeleniny, ale aj sladučkú kašu z ovocia. Výhodou Luli Chef je, že navarí vždy len jednu porciu, a to 350 ml


Výživový sparing partner pri udržiavaní formy

Trochu kalorického deficitu by pred letom neuškodilo, no zvyšok rodiny si to nemyslí? S Luli Chefom si mamina pripraví jedlo len pre seba a len jednu čerstvú porciu. Výhodou Luli Chefa je, že príprave jedla nemusí venovať veľkú pozornosť. Všetky potrebné ingrediencie vloží do nádoby, stlačí príslušný program a Luli Chef varí! Mamina tak môže zatiaľ pripraviť jedlo pre svojich „hladošov”. 


Luli Chef má päť programov. Každý z nich má iný priebeh, dobu aj teplotu varenia. Do 18-tich minút však máte pripravené každé jedlo z  Luli Chefa. PlantMilk je program určený na výrobu rastlinných mliek. Puree program vám zas pripraví ovocné a zeleninové varené pokrmy, ako napríklad detské výživy a príkrmy bez pridania obilnín. Program Soup vám zas pripraví fantastickú krémovú mixovanú polievku, ale aj obilninové kaše či detské výživy. Potom tu máme ešte Smoothie program a program Cook na nemixované polievky s kúskami zeleniny. Mňam!


Pomocník pre mamičku na dôchodku

Ak hľadáte praktický darček pre vašu mamičku, ktorá si užíva zaslúžený oddych na dôchodku, Luli Chef bude ideálny. Jeho jednoduché ovládanie zvládne aj dôchodca, ktorý sa s modernými technológiami už veľmi nekamaráti. Mamička (alebo babička) si tak v priebehu niekoľkých minút sama pripraví zdravú zeleninovú polievku alebo kašu plnú vitamínov, ktorých v tomto veku nie je nikdy dosť. Hustotu polievok a kaší si môže upraviť podľa svojich preferencií, ale pozor. Ak použije príliš veľa ingrediencií, môžu sa pripáliť na dne  Luli Chefa 


Veríme, že sme vám dali tip na darček na Deň matiek. Myslite však na to, že najkrajším darčekom pre mamu bude spoločne strávený čas. Ten nenahradí žiadny darček, ale Luli Chef poteší. :)