Mamigo O nás

O nás

Mamigo tím

Ahojte,


mnohí nás poznáte ako MioMatkyMioMat, alias hrnček var, sme priniesli na Slovensko v roku 2013 a od vtedy je našou srdcovou ❤ záležitosťou. Za ten čas si ho obľúbili desaťtisíce zákazníkov na Slovensku a po celom svete. 


Od MioMatu bol krôčik k tomu, aby sme ponuku našich produktov rozšírili o ďalší tovar pre maminy, deťúrence a šikovnú domácnosť. A tak vznikol eshop mamigo.sk. Vytvorili sme slovenskú značku Luli pod ktorou nájdete veci pre detičky (Luli Kids) a pre domácnosť (Luli Home). Spolupracujeme so slovenskou dizajnérkou, ktorá navrhla napríklad dizajn zmývateľných podložiek Luli, pretože veríme, že lokálne nápady jednoducho viac cinkajú na strunu. V našej ponuke nájdete aj unikátny kameru Babeyes, ktorý nie je síce lokálny, ale zaujal nás natoľko, že sme jeho výhradný distribútor. 


Sortiment vyberáme tak, aby spĺňal nielen funkčné, kvalitatívne a dizajnové požiadavky, ale aby bol šetrný aj k prírode. S našimi dodávateľmi / výrobcami sa poznáme osobne a zakladáme si na čestnom a férovom prístupe.


Rovnako tak sa tešíme zo všetkých spoluprác so značkami, blogerkami či portálmi, ktoré zdieľajú podobné hodnoty. Keď ľudia ladia, práca nás jednoducho baví ❤

Používaním tejto stránky súhlasíte so spracúvaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií