Mamigo Luli Kids Kniha Moji zeleninkoví kamaráti

Kniha Moji zeleninkoví kamaráti

Krásne ilustrovaná knižka s veselými básničkami o zeleninkách. Pomôže vaše dieťa zábavnou formou presvedčiť, že jesť zeleninku je potrebné a zdravé.

Knižku napísali maminy počas materskej dovolenky, kedy chceli touto formou inšpirovať svoje deti spoznávať a jesť zeleninu. A vyšlo im to!

Je určená na pre najmenšie deti, ale poteší aj predškolákov. Získala ocenenie v prestížnej knižnej súťaži Panta Rhei Awards, bola nasadená ako vzdelávacia pomôcka v materských školách v SR.
Ako bonus je ku knihe pripravená aj e-kniha RECEPTY ZELENINKOVÝCH KAMARÁTOV, ktorú si môžete stiahnuť na adrese uvedenej na zadnej strane knihy. 20 skvelých zeleninových receptov na prípravu rôznej zeleniny je vhodných aj pre deti. Nájdete v nej aj zaujímavé tipy a inšpirácie do kuchyne.

Knižku môžete použiť aj pri varení zo zeleninky v MioMate.

14,90 €

na sklade > 5 ks

Podobné produkty

Maľovanka: Vymaľuj Si Ovocných Kamarátov

Maľovanka: Vymaľuj Si Ovocných Kamarátov

52 strán s originálnymi ilustráciami ovocia, ktoré si môžu deti samé vymaľovať a tak spoznávať svojich ovocných kamarátov ešte lepšie. 48 čiernobielych čiarových ilustrácií z knižky, ktorými si dieťa...

5,20 €
Maľovanka: Vymaľuj Si Zeleninkových Kamarátov

Maľovanka: Vymaľuj Si Zeleninkových Kamarátov

48 strán s originálnymi ilustráciami zeleniniek, ktoré si môžu deti samé vymaľovať a tak spoznávať svojich zeleninkových kamarátov ešte lepšie. Dieťa si hravou formou osvojí vzhľad zeleniny a podľa kn...

5,20 €
Používaním tejto stránky súhlasíte so spracúvaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií