Mamigo Luli Chef Kúpiť Luli Chef s detským prestieraním ZDARMA

Luli Chef s detským prestieraním ZDARMA

Zoznámte sa s vašim osobným kuchárom. Luli Chef má objem 350 ml a preto navarí porciu presne pre vás. Mixované aj nemixované polievky, kaše, detské príkrmy a výživy, rastlinné mlieka aj smoothies. Luli Chef má dotykový displej a funkciu Odložený štart.
Stačí do neho vložiť suroviny, vybrať správny program a nechať Luli Chef pracovať. Jedlo či nápoj budete mať hotové o 2 až 18 minút. Jedlá z Luli Chefa sú vždy zo zeleniny, obilnín, ovocia, orechov či semienok. Preto sú zdravé a výživné.
Je skvelý do rodiny k malému bábätku na varenie príkrmov, ale aj do všetkých domácností, kde zdravej strave neholduje celá rodina a chcete preto variť v menšom objeme. Život uľahčí aj študentom na internátoch, mladým párom, v singles domácnostiach či seniorom. Ocenia ho aj všetci, ktorí chcú zapracovať na svojej štíhlej línii, pretože jedlo z neho je bez mlieka, múky a živočíšnych tukov. Vďaka lahodným rastlinným mliekam je užitočným pomocníkom aj pre všetkých alergikov.

DARČEK: detské prestieranie - vyfarbovacia podložka Luli (Luli Učí alebo Luli varí podľa náhodného výberu) v hodnote 19,9 Eur. Platí do vypredania zásob.

129,00 €

Produkty v balíčku

Vyfarbovacia podložka Luli Vyfarbovacia podložka Luli 1 ks
Luli Chef Luli Chef 1 ks
DARČEK


Varenie s Luli Chefom je jednoduché

Postup varenia

Pre koho je Luli Chef


Batoľatá


Deti


Mamičky


Na štíhlu líniu


Mladé páry a singles


Seniori

 
 


Varenie s Luli Chefom je jednoduché. Pozrite si ako ľahko pripravíte hráškový krém.Podobné produkty

Darčeková poukážka v hodnote 129 Eur

Darčeková poukážka v hodnote 129 Eur

Neviete, či by vašich blízkych potešil Luli Chef, alebo skôr MioMat? Alebo by si vybrali radšej iný sortiment z našej ponuky? Obdarujte ich darčekovou poukážkou a výber nechajte na nich. Vybrať si...

129,00 €

Podobné balíčky

TAŠKA
ZDARMA
Luli Chef s taškou ZDARMA

Luli Chef s taškou ZDARMA

Obsah balíčku:

  • Mamigo nákupná taška
  • Luli Chef
129,00 €