Mamigo Luli Chef Čo je Luli Chef

Luli Chef


Zoznámte sa s vaším osobným kuchárom. Luli Chef má objem 350 ml a preto navarí porciu presne pre vás. Mixované aj nemixované polievky, detské príkrmy a výživy, kaše, rastlinné mlieka aj smoothies. Luli Chef má dotykový displej a funkciu Odložený štart.


Luli Chef rodina


Je skvelý do rodiny k malému bábätku na varenie príkrmov, ale aj do všetkých domácností, kde zdravej strave neholduje celá rodina a chcete preto variť v menšom objeme. Život uľahčí aj študentom na internátoch, mladým párom, v singles domácnostiach či seniorom. Ocenia ho aj všetci, ktorí chcú zapracovať na svojej štíhlej línii, pretože jedlo z neho je bez mlieka, múky a živočíšnych tukov. Vďaka lahodným rastlinným mliekam je užitočným pomocníkom aj pre všetkých alergikov.


Čo je Luli Chef

Názov obrázka
Názov obrázka

Luli Chef je váš osobný kuchár, ktorý varí zdravo. Jeho objem je 350 ml a preto pripraví presne jednu porciu. Jedlo budete mať tak vždy čerstvé. Stačí do neho vložiť suroviny, vybrať správny program a nechať Luli Chef pracovať. Jedlo či nápoj budete mať hotové o 2 až 18 minút. Jedlá z Luli Chefa sú vždy zo zeleniny, obilnín, ovocia, orechov či semienok. Preto sú zdravé a výživné.


Luli Chef má na dne nádoby nôž, ktorý vďaka svojmu vysokému výkonu dokáže rozmixovať všetky suroviny do lahodnej krémovej podoby. Ak ale dostanete chuť na nemixovanú polievku s kúskami zeleniny, Luli Chef ju hravo zvládne, pretože má aj program na prípravu nemixovaných polievok. Luli Chef dokáže variť a súčasne mixovať, vďaka čomu ušetríte kopu špinavých riadov a čas.


Obsluha Luli Chefa je veľmi jednoduchá, dotykový displej a 5 programov jedál z neho robí skvelého pomocníka. S funkciou Odložený štart poteší tých, ktorí chcú mať hotovú napríklad polievku, keď sa vrátia z výletu alebo výživu, keď ráno vstanú. Štart je možné odložiť o 2 / 4 / 6 / 8 / 12 hodín.


Ak chcete pripraviť polievku, stačí do neho vložiť nakrájané suroviny na menšie kúsky a zvoliť si, či máte chuť na mixovanú alebo polievku s kúskami. Pri príprave rastlinných mliek, kaší či výživ vám poslúži praktická odmerka, ktorá je súčasťou balenia. 


Objem: 350 ml
Napätie: 220V
Frekvencia: 50Hz
Výkon ohrevu / výkon mixovania: 550 W / 100 W
Otáčky: 15.000

Materiály: nerez, plast

Čo dokáže Luli Chef?Varenie s Luli Chefom je jednoduché

Varenie s Luli Chefom je jednoduché
 

Pre koho je Luli Chef

 


Batoľatá

Aby deťúrence prosperovali, zdravá strava je dôležitá. Domáce čerstvé príkrmy sú ideálna voľba. Luli Chef ich navarí v malom objeme, preto ich môžete pripraviť vždy čerstvé.


Deti

Potrebujete rýchlo a zdavo navariť pre vaše dieťa, ktoré sa práve vrátilo zo škôlky či školy? Vyberte Luli Chefa a urobte mu rýchlu a zdravú polievku či výživu.


Mamičky

Doprajte si zdravé a výdatné jedlo. Vaše telo to potrebuje. Luli Chef vám navarí za 2-18 minút. Ušetríte čas a miesto státia za sporákom sa môžete venovať napríklad vašim deťom.


Na štíhlu líniu

Objem Luli Chefa je 350 ml a preto vám nedovolí prejedať sa, čím postráži vašu líniu. Navyše jedlo z neho je zdravé, bez múky, mlieka či tukov.


Mladé páry a singles

Nie v každej domácnosti sú všetci naklonení zdravej strave. Luli Chef je preto ideálny do rodiny, ak si zdravé jedlo chcete pripravovať v menších objemoch. Alebo ak žijete v single domácnosti.


Seniori

Ak varenie vo veľkom nie je pre vás, poslúži vám Luli Chef. Navarí vám vždy jednu porciu, takže jedlo budete mať vždy čerstvé a nemusíte ho skladovať. Jedlo z Luli Chefa je zdravé a výživné, preto vám pomôže udržať si zdravie a byť v kondícii.

 


Varenie s Luli Chefom je jednoduché. Pozrite si ako ľahko pripravíte hráškový krém.Programy Luli Chef

Názov obrázka


PlantMilk

18 minútový program prípravy akéhokoľvek rastlinného mlieka, napr. z orechov (mandle, kešu, kokos, lieskovce a pod)., ovsa, špaldy, ryže, sóje a pod. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

Názov obrázka


Puree

17 minútový program prípravy ovocných výživ bez pridania obilnín. Pri používaní tohto programu nie je možné pridať obilniny, nakoľko dochádza k ich kypeniu. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním. 

Názov obrázka


Soup

17 minútový program prípravy krémových mixovaných polievok, kaší a detských príkrmov s pridaním obilnín. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.

Názov obrázka


Smoothie

2 minútový program prípravy ovocných alebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingrediencie a ako jediný program nevarí a nezohrieva. Možno ho použiť aj na čistenie Luli Chefa.
Názov obrázka


Cook

11 minútový program prípravy nemixovaných polievok s kúskami zeleniny. Ohrev dosiahne 100°C.

 


Luli Chef navarí pre vás