Mamigo Blog Päť dôvodov, prečo neodoláte kamere Babeyes

Päť dôvodov, prečo neodoláte kamere Babeyes


Ako sa ti prihovárala maminka, keď si bol ešte len malé bábätko? Ako sa na teba usmievala babička, keď ťa prišla navštíviť? Čo ti zvykol rozprávať otecko, keď ste boli sami doma? Čarovné momenty detstva vášho drobčeka, ktoré teraz môžete zachytiť prostredníctvom HD kamery Babeyes. Prečo by ste si ju mali zadovážiť aj vy? 


1. Spomienky na tých najdôležitejších ľudí

Hlavná pointa kamery Babeyes je, že zaznamenáva vás – rodičov, resp. všetkých tých, ktorí sa dieťaťku prihovárate. Len si predstavte, žeby ste si teraz pozerali video, ako sa vám pre x rokmi prihovárali vaši rodičia, súrodenci, či ostatná rodina. Nebolo by to super, vidieť ako vtedy vyzerali a čím vás zabávali? A ako ste sa vy smiali, či čo ste im džavotali? Milá predstava, však? S Babeyes to je realita.


2. Položíte ju kdekoľvek

Výhodou je, že kamera je ľahko ovládateľná, dokážete ju postaviť všade. Dokonca ju „prilepíte“ jemnou samolepkou aj na oblečenie svojho bábätka. Kamera náhrava obraz aj zvuk a má automatickú detekciu pohybu, takže sa nemusíte starať o jej zapnutie v tom správnom momente. Nahráva po dobu dvoch hodín, kapacita je 16 GB. Súbory potom len jednoducho prenesiete do vášho počítača. To je ale zaujímavá vecička, čo?


3. Vzhľad Babeyes HD kamery

Nie je obyčajná, už na pohľad láka svojim roztomilým vzhľadom, ktorý sa zapáči nielen vám, ale aj vášmu dieťatku. Kamera vyzerá ako medvedík, ako rozkošná hračka, no s malou výhodou. V oku medvedíka je zabudovaná HD kamera. 4. Nielen pre menšie deti

Babeyes neslúži len pre bábätká. Je vhodná aj pre väčšie deti. HD kamera zachytáva čarovné momenty detstva, na ktoré by ste nielen vy, ale aj ony časom zabudli. Napríklad prvé slová, kroky, úspechy a podobne. Umiestniť ju môžete aj na postieľku, či kamkoľvek v byte. Súčasťou balenia je aj plastový držiak.


5. Čo Babeyes obsahuje?

Babeyes obsahuje 16 GB pamäťovú kartu (približne dve hodiny natáčania), je vybavena automatickou detekciou pohybu, nočným videním, plastovým držiakom  a nabíjateľnou batériou. Videá do vášho počítača prenesiete pribaleným USB káblom. Súčasťou balenia je aj držiak, s ktorým môžete Babeyes umiestniť napríklad na detskú postieľku a natočiť napríklad prvé kroky, hry či iné aktivity detstva vášho dieťatka.

6. Skvelá ako darček 

Babeyes skvelo poslúži každej rodinke s malým dieťaťom. Ak neviete vybrať darček pre rodinu, priateľov či kolegyňu, ktorá práve odchádza na materskú dovolenku, určite zvoľte túto voľbu. Kamera Babeyes poteší aj mamičky ako darček na populárne babyshower. Už len vďaka pointe kamery Babeyes a jej výhodám by sme nerozmýšľali a HD kameru Babeyes zaobstarali nielen pre nás, ale aj pre našich blízkych s bábätkami. 

Používaním tejto stránky súhlasíte so spracúvaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií