Mamigo Blog 5 tipov na originálne darčeky pre mamičku i bábätko

5 tipov na originálne darčeky pre mamičku i bábätko

Tipy na darčeky pre bábätko

Veľké očakávanie nového prírastku do rodiny je udalosť. Čarovné obdobie neprežívajú len samotní rodičia, ale aj rodina a blízki priatelia. Čím potešiť budúcu mamičku a ktorý darček pre novorodenca zožne zaručený úspech? Ak vám došli nápady na darčeky, ste na správnej ceste objaviť skvelý darček k narodeniu dieťaťa, „baby shower” darček, či darček k prvým narodeninám pre malé dievčatko alebo chlapca. Tu sú naše nápady na darčeky. 


Detská kamera Babeyes

Jedinečná detská kamera schová každý klasický darček pre bábätko i darček pre mamičku do vačku. Veď čo môže byť krajšie, ako navždy uchovať spomienky na prvé okamihy života? Nenápadná HD kamera, zabudovaná v očku roztomilého macíka, zachytí každučký moment, každé slovo, každý úsmev a natočí archívne rodinné video. Keď dieťa vyrastie, bude vidieť, ako rástlo, ako bolo rozmaznávané starými rodičmi a opäť si vypočuje uspávanky, ktoré ho preniesli do ríše snov. 
Babeyes vyzerá ako detská hračka, no nenechajte sa oklamať. Vyspelá kamera disponuje 16 GB pamäťovou kartou, detekciou pohybu s automatickým nahrávaním, nočným videním a nabíjateľnou batériou. Umiestniť ju môžete vďaka jemnej samolepke na oblečenie dieťatka (je to bezpečné, pretože nemá wifi ani bluetooth) alebo vďaka pribalenému držiaku kdekoľvek inde, trebárs hneď nad detskú postieľku. Súčasťou balenia je USB kábel na prehrávanie videa v PC alebo akomkoľvek inom zariadení s USB portom. 


Rodinné fotografovanie

Vneste do vášho výberu trochu kreativity a darujte novopečeným rodičom fotenie u profesionálneho fotografa. Profesionálne fotografie budú skutočne krásnou spomienkou a rodičov budú tešiť celý život. O to viac, ak budú prenesené na veľkorozmerné plátno alebo premietané v digitálnom fotorámiku. 


Hniezdo pre bábätko

Organizujete „baby shower party” pre budúcu mamičku? Okrem detského šampanského, koláčikov a hory plienok nezabudnite na starú, ale dobrú klasiku. Detské hniezdo je veľmi praktické a ideálny darček pre novorodenca. Mamička ho využije v období, keď dieťatko ešte spáva v posteli s rodičmi. Môže ho vložiť do kočíka, detskej postieľky, použiť pri prebaľovaní, kojení, cestovaní alebo ako podložku pri hraní. Hniezdo je istota, že krehké dieťatko bude vždy v bezpečí a pohodlí. Mamička ho plne využije od narodenia až do 18. mesiaca dieťatka. Pekný darček môžete dať ušiť na zákazku u šikovnej krajčírky alebo objednať na internete. Stačí vybrať vhodné farby - v jemnejších farbách to bude skvelý darček pre dievčatko, v sivej či modrej darček pre chlapčeka. 


Denník dieťatka

Knižka, plná jedinečných momentov a spomienok. Krásny darček na uchovanie prvých momentov s dieťatkom. Rodičia denníček zaplnia fotografiami a komentármi o prvom úsmeve, zúbkoch, krokoch či slovách. Všetky dôležité udalosti tak zostanú navždy zaznamenané a aj po rokoch vyvolajú záplavu nežných emócií. Vidieť, ako sa formuje nový človiečik je tak fascinujúce. 


Darčeková poukážka 

Ak máte obavy, že na oslavu novonarodeného dieťatka prinesiete rovnaký darček ako ostatní, stavte na istotu. Darčekový poukaz na nákup detského sortimentu je vítaný u každého rodiča. Povedzme si úprimne, narodenie dieťatka nie je iba o radosti, ale aj o starostiach a v neposlednom rade o výdavkoch. Darčeková poukážka možno nebude najoriginálnejší darček na baby shower party, no môže potešiť najviac. O to viac, ak kartu kúpite v niektorom z overených internetových obchodov. Mamička určite privíta výber zo širokého sortimentu s doručením priamo domov. 


Používaním tejto stránky súhlasíte so spracúvaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií